Sosyal Medyada Biz}

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Kombi arızaları, kimi zaman kombinin eskimesi kimi zaman ise kullanıcı hataları nedeniyle meydana gelebilmektedir. Kombi sorunları yaşamanız durumunda Maltepe kombi servis firmamıza ulaşabilir ve kaliteli bir şekilde hizmet alarak sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Firmamız, uzun yıllardır en iyi şekilde hizmet vermesi ile ön plana çıkmaktadır.

Maltepe kombi tamircisi arayışı içerisinde olan bireylerin bu arayışını sonlandırmak üzere faaliyet gösteren firmamız, uzman ekip arkadaşlarımız ile hem kesintisiz hem de sorunsuz şekilde hizmet vermektedir. Tüm bunlara ek olarak firmamız yalnızca hizmet esnasında değil, hizmet öncesi ve sonrasında da destek sunmaktadır.

Maltepe Kombi Servisi Hizmetleri

Maltepe kombi servisi, pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımız oldukça geniştir. Buna ek olarak tüm işlemlerimiz çözüm odaklı ilerlemektedir. Bu sayede müşterilerimiz kombi yenileme masrafı ile karşı karşıya kalmadan firmamızdan destek alabilmekte ve kolay bir şekilde kombilerinin randımanını arttırarak uzun ömürlü olmasını sağlayabilmektedir.

Maltepe kombi servisi firmamızdan alabileceğiniz hizmetler oldukça geniştir. Kombi arızalarının tamamında bizlere ulaşabilmeniz mümkündür. Yaygın görünen kombi arızaları aşağıdaki listede belirtilmektedir. Bu listede belirtilen ya da belirtilmeyen tüm sorunlar için bizleri arayabilir ve destek alabilirsiniz.

 • Kombiniz çalışan bir elektrik ağına bağlı olmasına rağmen çalışmıyorsa,
 • Kombinizin bildirim panelinde farklı uyarılar çıkıyorsa,
 • Kombiniz ilk günkü gibi verimli çalışmıyorsa,
 • Peteklere ısı iletimi düşük oluyorsa ya da olmuyorsa,
 • Kombinin gider borularında çatlak oluştuysa,
 • Kombinizin su basıncı yetersiz kalıyorsa,
 • Kombinizde filtre tıkanması ya da daralması görülüyorsa,
 • Kombinizin parçalarında kırılma ya da bozulma yaşanıyorsa, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen arızalara ek olarak, kombinizin kurulumu, ilk çalıştırma işlemi, bakımı gibi pek çok alanda Maltepe kombi hizmetleri sayesinde profesyonel destek alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamızı tercih etmeniz için sayısız neden bulunmaktadır. Zira firmamız alanında en kaliteli ekip üyelerimiz ile hizmet vermektedir. Bu sayede sorunsuz hizmetlerden faydalanabilmeniz oldukça kolaydır. Peki, neden Maltepe kombi servisi firmamızı tercih etmelisiniz?

 1. Firmamız 7/24 sorunsuz hizmet vermektedir.
 2. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
 3. Ekip arkadaşlarımız, tamamen çözüm odaklı faaliyet göstermektedir.
 4. Firmamız, randevu sistemi ile çalışmakta ve sorunsuz şekilde müşterilerimize hizmet vermektedir.
 5. Ekibimiz tarafından kullanılan aygıtlar, son kalitede olduğu için hızlı ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Tüm hizmetlerimizden ve sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek oldukça kolaydır. Firmamızdan hizmet alabilmek için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarımızı kullanabilir ve müsait olduğunuz gün ve saate göre randevu oluşturabilirsiniz. Bu sayede ekibimiz evde olmadığınız günlerde tamirata gelmeyecek ve herhangi bir mağduriyet yaşanmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi bakımı, düzenli aralıklar ile yapılması gereken bir işlemdir. Zorunlu olmayan, ancak yapılması durumunda kombinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan bu işlem, kombinin detaylı bir şekilde temizlenmesi ile sağlanmaktadır. Buna ek olarak bakım işleminde değiştirilmesi gereken aksamlar incelenerek kombinin kullanım ömrü uzatılmaktadır.

Kombi arızaları evde çözümlenebilir mi?

Kombi arızalarının evde çözümlenip çözümlenmeyeceği, sorunun türüne göre farklılık göstermektedir. Eğer kombi tamiri konusunda deneyimli değilseniz, mutlaka Maltepe kombi servisi ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Aksi halde kombi arızaları daha kötüye gidebilir.

Kombimin bildirim panelinde arıza kodu çıkıyor, ne yapmalıyım?

Kombinizin bilgi panelinde daha önce karşılaşmadığınız bir bildirim ya da kod yanıyorsa, bu noktada kombinizi çalıştırmamalı ve ekibimize ulaşarak Maltepe kombi tamirci desteği almalısınız. Kombi bilgi panelinde yer alan bazı bildirimler kolay bir şekilde çözülebilse dahi, bazı bildirimler ciddi işlemler gerektirebilmektedir.

Kombi tamir ücreti nedir?

Maltepe kombi servisi firmamız tarafından sunulan tamir işlemlerinin fiyatı oldukça uygundur. Ancak kombi sorunu anlaşılmadan net bir fiyat bilgisi verilememektedir. Zira her kombi aynı nedenden dolayı bozulmamakta ve bu doğrultuda farklı şekilde tamir edilmektedir. Eğer kombi tamir ücreti ile ilgili net bir bilgi almak istiyorsanız, ekibimizi arayarak kombinizi kontrol ettirebilirsiniz.

Nasıl randevu alabilirim?

Firmamızdan hizmet alabilmek için kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. Randevu almak için ise internet sitemizde yer alan iletişim numaralarını aramanız mümkündür. Görüşme esnasında adres bilgilerinizi paylaşmanız ve müsait olduğunuz zamanı belirtmeniz yeterlidir. Bu sayede ekibimiz, size uygun olan zamanda ziyaret gerçekleştirecektir.

Aldığım randevunun tarihini değiştirebilir miyim?

Evet, randevunuzun tarihinde değişiklik yapabilir ve farklı bir tarihte hizmet alabilirsiniz. Bu işlem için aynı numara üzerinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Randevunuzun tarihini değiştirerek herhangi bir mağduriyet yaşamadan hizmet alabilir ve kombi arızalarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

turkhacks.com