Sosyal Medyada Biz}

Demirdöküm Servis

Demirdöküm servis, Demirdöküm markasına ait olan her türlü kombilerde sizlere servis hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler arasında montaj, bakım ve arıza giderme hizmetlerimiz yer almaktadır. Uzun yılardan beri bu sektörde çalışmalarımızı sürdürdüğümüzden dolayı işimizde uzman ve profesyonel bir ekiple yolumuza devam etmekteyiz. Başarmış olduğumuz birçok kombi bakımları mevcut olup sizlere birçok referans da sunabiliriz.

Demirdöküm servis üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine yaklaşmaktadır. Kombilerde ortaya çıkan sorunlar uzman ekiplerimizce tespit edilir ve giderilir. Arızalara kesin çözümlerle yaklaşım sergilememiz iş prensiplerimiz içerisinde yer almaktadır. Geçici çözümler hem zaman gem de müşterilerimiz için para kaybı demektir. Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Belli bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyor olmamız müşteri sayımızın da artmasını sağlamaktadır. Bu da bizler için oldukça önemlidir.

Demirdöküm Servis Hizmetlerimiz

Demirdöküm servis hizmetleri olarak öncelikle montaj hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kombi montajı oldukça önemli bir konudur. Kombinin kurulacak yerinin tespiti, baca uzunluğunun ayarlanması, havalandırma penceresi, voltaj düzenleyici, gaz detektörü gibi konular kombilerle bir bütün olarak düşünülmelidir. Ayrıca su tesisatının kombiye uygun hale getirilmesi gerekir. Evin içinde dolaşan ve petekleri ısıtan su tesisatı ile banyoya giden su tesisatı farklıdır.

Bu ve buna benzer ayrıntılar ekibimiz tarafından ayarlanmaktadır. Ayrıca kombilerin balkonda olmasını da önermemekteyiz. Çünkü kombiniz kışın olumsuz hava şartlarından etkilenebilir, içindeki su donabilir. Bu durum da onların çalışmasını engeller ve arızalara sebep olur. Balkonda olan kombilerde sıkı korunma önlemleri alınmalıdır. Kombiler tam ve yarı yoğuşmalı olarak farklılık gösterir. Evinizin metre karesine uygun olan kombinin seçimi sizin iyi ısınmanızı sağlayacaktır.

Demirdöküm servis hizmetleri arasında bakım hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Özellikle kış mevsiminden önce bakım yaptırmanız kış mevsimini randımanlı bir şekilde geçirmenizi sağlar. Doğalgazdan tasarruf etmek isteyen kişiler bakım hizmetini devamlı yaptırırlar. Servisimiz müşterilerine uygun fiyatlı bakım hizmetleri de sunmaktadır. Her yıl bundan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Kombilerinizin uzun ömürlü olması için bakım hizmetleri almanız şarttır.

Demirdöküm Servis Arıza Hizmetleri

Kombiler birçok sorun nedeni ile arıza yapabilir. Kullanıcı hataları ya da kombinizin eskimesi onların arızalanmasına neden olur. Ayrıca yanlış montaj edilen kombilerde de arızaya sıklıkla karşılaşılır. Mesela kombi borusu eğimli olursa yoğunlaşan su kombinin fanına ilerler ve bozulmasına neden olur. Kombi borusu uzun olursa onun verimli çalışmasına engel olur. Baca temizlikleri de önemlidir. Dışarıda olan boru ve bacada oluşan tıkanıklıklar kombinizin sağlıklı çalışmasına engeldir.

Bunun gibi sorunlar görülen kombilerde bazı sıkıntılara rastlanabilir. Bu sıkıntıların giderilmesi Demirdöküm servis ile mümkündür. Bizi ne zaman çağırmanız gerekir hemen bilgi verelim…

 • Kombinin üzerinde uyarı ikaz ışıkları yanıyorsa
 • Kombi çalışmıyorsa
 • Ateşleme yapmıyorsa
 • Alev yoksa
 • Çalışıyor fakat petekleri ısıtmıyorsa
 • Çalışıyor fakat suyu ısıtmıyorsa
 • Su sızıntısı varsa
 • Suyunda eksilmeler oluyorsa
 • Gürültülü çalışıyorsa
 • Kombi motoru devamlı devreye giriyorsa

Yukarıdaki sorunlarda Demirdöküm servis sizlerin yanındadır. Anında yanınıza gelerek olaya hızlı bir şekilde kesin çözüm sunmaktadır. Yapacağımız bakım çalışmaları neticesinde kombiniz tamir edilecek ve çalışır halde size teslim edilecektir.

Demirdöküm Kombi Teknik Servisi

Demirdöküm teknik servis ekibi olarak kombilerinizde oluşan her türlü sorunda sizlere yardımcı olmaktayız. Bakım çalışmalarımız sırasında en çok görünen kombide eskiyen bazı parçalardır. İş görmeyen bu parçalar onların verimli çalışmasına engeldir. O yüzden değiştirilmesi gerekir. Servisimiz eskiyen parçaların yerine Demirdöküm markasının orijinal parçalarını kullanmaktadır. Böylece müşterilerimiz hem parça hem de servis garantisi altında olurlar. Bu durumda tekrar aynı arıza ile karşılaşırsanız ek ücret ödemezsiniz. Bu durum müşterilerimizin aile bütçeleri için oldukça önemlidir.

Demirdöküm servis uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet verdiği için, sektörün önde gelen isimleri içerisinde de yer almaktadır. Kaliteli işçilik ve profesyonel bir hizmet anlayışı bütün müşterilerimize sunulmaktadır. Sizler de kaliteli hizmetlerimizin keyfini sürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve sorunlarınızı bize bildirebilirsiniz. Vereceğiniz adrese hızlı ulaşım sağlayan ekibimiz Demirdöküm markasına ait olan bütün kombilerde sizlere yardımcı olacaktır.

Demirdöküm Servis Avantajlarımız

Demirdöküm teknik servis olarak müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. Kombiler evinizde ya da iş yerinizde ısınmak ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için kullandığınız cihazlardır. Bu cihazlar kaliteli bir hayat sürmenizi de sağlamaktadır. Bizleri tercih etmenizde birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlere değinecek olursak:

 • Sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.
 • Çalışanlarımız ve teknik personellerimiz işinde uzman ve ehil kişilerden oluşmaktadır.
 • İşimizi büyük bir titizlikle yaparız. Yaptığımız işin arkasında dururuz.
 • Sizlere kaliteli ve düzgün bir işçilik sunarız.
 • Randevu saatine sadık kalarak sizleri bekletmeyiz.
 • Kombi bakımlarından sonra ortam temizliğine dikkat ederiz.
 • Güler yüzlü personellere sahibiz.
 • Müşterilerimizin bütçesini düşünerek onlar için ekonomik fiyatlar oluştururuz.

Demirdöküm servis aramalarınızı her zaman yapabilir ve bizden teknik destek yardımı isteyebilirsiniz. İstek, dilek ve önerilerinizi sunmak aynı zamanda randevu oluşturmak için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

turkhacks.com